Choď na obsah Choď na menu
 


Aneta Parišková

31. 7. 2011

Parišková tesne pred pôrodom: Farmárom musela dať košom!

 

 

Boja sa? Moderátorka Aneta Parišková (38) už ráta hodiny do svojho druhého pôrodu. Hoci ešte stále moderuje správy, televízia JOJ je v strehu.

 

Cez víkend majú účinkujúci z reality show Farmár hľadá
ženu 2 v Liptove uvodnú zoznamovaciu žúrku. Podľa zistení Nového Času však moderátorka šou Aneta Parišková bude chýbať. Dôvod? Televízia sa bojí, aby sa dieťatko nezačalo pýtať na svet, keď bude stovky kilometrov od domu.

 

 

Aneta Parišková by už v  týchto dňoch mala porodiť svojho druhého synčeka, ktorého čaká s  kanadským manželom Markom. Keďže nakrúcanie druhej série šou Farmár hľadá ženu je v plnom prúde, štáb musel od začiatku prispôsobovať nakrúcanie Anetinmu stavu, ako sa len dalo. Napriek tomu však na dnešnom mimoriadne dôležitom zoznamovacom žúre súťažiacich so svojimi potenciálnymi farmárkami bude Parišková chýbať.

„Nechcú ju brať na Liptov, lebo sa boja, aby nemusela bežať do pôrodnice tam. Keďže dieťatko má prísť na svet každým dňom, nikto nechce riskovať,“ tvrdí zdroj zo zákulisia šou. Nakrúcanie dnešného farmárskeho žúru bude trvať už od skorého rána až do noci. Desať hodín pred kamerami by tehotná Aneta zvládla len s veľkými ťažkosťami, preto televízia nechce riskovať.

„Najbližšie nakrúcanie farmárskeho bálu Aneta Parišková samozrejme vynechá, svoju časť však dokrúti, keď to bude z  jej strany možné,“ potvrdil  vedúci PR oddelenia Jojky Jozef Gogola.

Pri nakrúcaní predchádzajúcej série šou občas brávala Aneta so sebou aj prvorodeného syna.

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.